פיתוח מוצרים


אילו חברות מספקות שירות פיתוח מוצרים?

פיתוח מוצרים יכול להתבצע באופן ישיר על ידי צוותי הפיתוח של חברות העוסקות בייצור של מוצרים מסוימים ומפתחות דורות חדשים של מוצרים, או על ידי חברות תכנון העוסקות בכך עבור חברות יצרניות ועבור יזמי פיתוח.

תכנון, עיצוב וייצור

תהליך הפיתוח של מוצר חדש יתחיל בהגדרת הדרישות מהמוצר אשר כוללות דרישות תפקוד, תנאי עבודה, נוחות בשימוש, עיצוב, עלות, מידות, משקל, צפי המכירות ועוד. לאחר שהוגדרו הדרישות יתבצעו מספר שלבי תכנון אשר יחלו ברעיונות שונים לפתרונות עקרוניים ודרך תהליכי סינון של הרעיונות וצמצום לקונספט אחד או שניים מועדפים יבחרו בסופו של דבר הכיוון או הכיוונים לפיתוח. מכאן דרך מספר שלבים מסודרים של תכנון, ייצור ובדיקה של אבי טיפוס ניתן יהיה להתכנס לתכנון המוצר המיועד לייצור הסדרתי.

תהליך פיתוח תקני ומבוקר החל מהגדרת הדרישות דרך ייצור ובדיקה של אבי הטיפוס וכלה במוצר איכותי המתוכנן לייצור סדרתי המאפשר יציאה לשוק במחיר תחרותי וללא תקלות:

 

SDR → Benchmarking → SOR →

→ Conceptual Design → PDR + preliminary cost analysis →

→ Prototypes Design and Build →

→ Product Validation planning and testing →

→ Detail Design → CDR + serial product cost analysis →

→ Tooling → Product Validation →

. Production →

פיתוח מוצרים לתעשייה דורש גם ידע רב בשיטות הייצור, בחומרים ובטכנולוגיות מאחר וכל מוצר ניתן בוודאי לתכנן לייצור במספר דרכים והבחירה בדרך האופטימלית יכולה להיות משמעותית להצלחת המוצר.

חברות הנדסה כמו VLV שצוות המהנדסים שלהם כולל מהנדסי מכונות, תוכנה, חשמל ואלקטרוניקה מציעות שירות של פיתוח מכונות ומוצרים לתעשייה. בעידן הנוכחי מוצרים מתקדמים דורשים פיתוח הכולל בדרך כלל יותר מתחום התמחות אחד ומכאן החשיבות שיש לעבודה בסביבה רב תחומית.


חברת VLV מבצעת שירותי פיתוח מוצרים מרמת התכנון ההנדסי, על פי רעיון הלקוח, ועד להרכבה וייצור סדרתי של המוצר המוגמר.